• 09132691869
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره بیتا ماشین نقش جهان

ما از سال ۱۳۸۶ در کنار مشتریان خود بوده ایم. به آنها در نحوه تولید و ماشین آلات مربوطه کمک کرده ایم که این خط مشی شرکت بیتا ماشین بوده و جداکننده از دیگر تولیدکنندگان می باشد. با ساخت دستگاه های متنوع در شرکت بیتا ماشین ما در هر مرحله ای از پیشرفت مشتریان در کنار آنها خواهیم بود.ارزش آفرینی جهت مشتریان هدف ما است. ما آخرین تکنولوژی ماشین ابزار را با قیمت رقابتی دراختیار مشتریان عزیز قرار داده ایم. ساخت و فروش دستگاه های سری VMC و بازخورد خوب از طرف مشتریان، ما را بر آن داشت که سری Smart را طراحی کنیم.این سری دستگاه به صورت فشرده و ارگونومی خوب با سرعت و دقت بالا جهت کارگاه ها با فضای کم طراحی شده است.

بیتا ماشین نقش جهان

درباره بیتا ماشین نقش جهان

ما از سال ۱۳۸۶ در کنار مشتریان خود بوده ایم. به آنها در نحوه تولید و ماشین آلات مربوطه کمک کرده ایم که این خط مشی شرکت بیتا ماشین بوده و جداکننده از دیگر تولیدکنندگان می باشد.

با ساخت دستگاه های متنوع در شرکت بیتا ماشین ما در هر مرحله ای از پیشرفت مشتریان در کنار آنها خواهیم بود.ارزش آفرینی جهت مشتریان هدف ما است. ما آخرین تکنولوژی ماشین ابزار را با قیمت رقابتی دراختیار مشتریان عزیز قرار داده ایم.

ارسال پیام

راه‌های ارتباطی

۰۹۱۳۲۶۹۱۸۶۹
۹۵۰۱۲۳۴۱ (۰۳۱)

info@bitamachine.ir
Reza.sadeghian@gmail.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بیتا ماشین نقش جهان می باشد.